Marka Canapa Catering istnieje na rynku od niemal dwudziestu lat i tyle właśnie czasu karmimy Państwa najlepszymi produktami na rynku. Dokładamy wszelkich starań aby nasze jedzenie było najwyższej jakości.
Wszystkie składniki naszych dań, są kupowane pod Państwa konkretne zamówienia każdego ranka, kiedy Wy jeszcze smacznie śpicie. Nie oszczędzamy na jakości, która jest naszym priorytetem i komponujemy nasze dania z wysokiej jakości wyrobów od najlepszych producentów. Nasz szef kuchni z wieloletnim doświadczeniem na tym stanowisku w renomowanych lokalach stolicy, tworzy dla Państwa kulinarne cuda, aby zaspokoić najbardziej nawet wyrafinowane podniebienia. Tak lubiane przez naszych klientów wykwintne kanapki czy tartinki, proponujemy w wielu ciekawych, zarówno klasycznych jak i egzotycznych odsłonach, również w wersjach vege czy bezglutenowej. Nasze wrapy, finger foods’y, czy sałatki mają wiernych smakoszy, którzy zamawiają je od lat. Przygotowujemy oczywiście również dania gorące kuchni polskiej i europejskiej, a i azjatyckie przysmaki nie są nam obce. A desery… Nasze słynne brownie zawsze jest przysłowiową wisienką na torcie przy wielu okazjach. Współpracujemy na miejscu z zawodowym cukiernikiem, którego słodkości złamały już wiele serc. Oferujemy zarówno domowe ciasta i ciastka, jak i torty okolicznościowe najwyższej jakości.
W znakomitej większości realizujemy zamówienia na spotkania biznesowe, szkolenia czy eventy firmowe, jednak organizujemy też grille czy prywatne imprezy okolicznościowe w domach naszych klientów. Jeśli chodzi o jakość naszych produktów, śmiało można powiedzieć, że jesteśmy firmą klasy PREMIUM.